Παρακαλούνται όλοι οι Κηδεμόνες των μαθητών του Σχολείου μας, μέχρι τη Δευτέρα 23-3-2020

1. Εάν δεν έχουν δηλώσει την ηλεκτρονική τους διεύθυνση (Ε_ mail) και το κινητό τους τηλέφωνο ή τα έχουν αλλάξει, να μας ενημερώσουν στο Ε_mail του Σχολείου μας: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

2. Να επισκεφθούν την ακόλουθη ηλεκτρονική διεύθυνση: https://register.sch.gr/students/ και να δημιουργήσουν λογαριασμό στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο, για τα παιδιά τους, προκειμένου να οργανωθούν τα εξ αποστάσεως μαθήματά τους.
Τα στοιχεία του μαθητή θα καταχωρούνται στη φόρμα εγγραφής, όπως αναγράφονται στον έλεγχο προόδου. Αν κάποιος μαθητής δεν γνωρίζει τον αριθμό μητρώου του, μπορεί να αφήσει το πεδίο αυτό κενό.
Αφού γίνει η εγγραφή, παρακαλούμε να μας ενημερώσετε με μήνυμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση του Σχολείου: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
 Μπορείτε να απευθύνετε το ερώτημά σας στην ηλεκτρονική διεύθυνση του Σχολείου: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ